27 жовтня 2018 року Мехедок Інна Олександрівна, викладач української мови та літератури нашого закладу взяла участь у непересічному заході – НЕ-конференції «Академія ігрових технологій», який відбувся в Інституті філології Київського університету імені Бориса Грінченка. На заході були присутні понад 200 педагогів-словесників зі 125 населених пунктів України. Але хочеться зазначити, що Інна Олександрівна була єдиною представницею від закладів професійної (професійно-технічної) освіти України.
З вітальним словом до учасників заходу звернулися директор Інституту філології доктор філологічних наук Олена Володимирівна Єременко та завідувач кафедри української мови доктор педагогічних наук Станіслав Олександрович Караман. А доктор педагогічних наук професор кафедри української мови Людмила Миколаївна Овсієнко під час пленарного засідання розповіла про дидактичну гру в системі практико-орієнтованих методів навчання українській мові.
Основний спікер заходу Заслужений працівник освіти України Олександр Авраменко продемонстрував нові форми взаємодії педагогів з учнями під час навчання українській мові, мотивував учасників заходу на нові творчі звершення.
Учасники «Академії ігрових технологій» мали нагоду відвідати по два майстер-класи з двадцяти, запропонованих викладачами кафедри української мови Інституту філології та інших структурних підрозділів Університету, а також запрошеними спікерами.
Дуже цікаво та насичено пройшли серії майстер-класів з новітніх методик навчання української мови, серед яких були такі: майстер-клас з формувального оцінювання на основі цифрових технологій в НУШ; використання інтерактивних технологій та ЗМІ для популяризації української мови; використання під час викладання української мови цифрових технологій для реалізації методу Storytelling; модернізація шкільного курсу української мови з використанням комп’ютерних ігор; використання освітньої платформи Classcraft; формування фонетичної й орфоепічної компетентностей учнів; формування в учнів ключових і предметних компетентностей; ігрові технології навчання лексики та фразеології; синтаксис української мови в інтелектуальних іграх і тренінгах; технології розвитку критичного мислення на уроках української мови у старшій школі; ефективність використання медіаосвітніх технологій під час вивчення стилістики і культури мовлення; ігрові технології; техніка усного мовлення та ін.
Іще були автограф-сесія з автором посібника "Українська мова в грі" Оленою Вадимівною Остапченко, а також кумиром усіх філологів країни, автором підручників з української мови та української літератури, посібників з підготовки до ЗНО з української мови та літератури - Авраменком Олександром Миколайовичем!
Усі учасники НЕ-конференції отримали відповідні Сертифікати, авторський посібник Остапченко О.В. "Українська мова в грі", а головне - радість професійного спілкування!
|