П`ятниця, 19.10.2018Вітаю Вас Гість

Державний навчальний заклад
"Шосткинський центр
професійно-технічної освіти"
      Головна | Мій профіль | Вихід 
Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Israel
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish
Меню сайту
Форма входу
Ми в мережі





Відправити по e-mail

Зворотний зв'язок
E-mail відправника:
Тема листа:
Текст повідомлення:


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

МЕТОДИЧНІ КОМІСІЇ


Основою покращення навчально-виховного процесу в професійно-технічних навчальних закладах є добре налагоджена методична робота, особливе значення в організації і проведенні якої належить методичним (цикловим) комісіям.

Методичні (циклові) комісії - це основний масовий методичний орган, діяльність якого безпосередньо впливає на підвищення якості навчання і виховання учнів, ефективність застосування сучасних форм і методів навчання, сприяє професійному росту і методичній майстерності педагогічних працівників, впровадженню досягнень педагогічної науки і кращого досвіду в навчально-виховний процес.

Призначення методичних (циклових) комісій:

  • пропаганда кращого педагогічного досвіду;
  • впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчальний процес;
  • розробка засобів діагностики професійної компетентності педагогічних працівників і застосування їх при атестації та при прийомі на роботу;
  • орієнтація навчально-виховного процесу на активні методи навчання;
  • удосконалення комплексно-методичного забезпечення предметів, професії; формування електронної бази методичних напрацювань.

У ДНЗ "Шосткинський центр ПТО" створено і працює 6 методичних комісій.

1. Циклова комісія викладачів  загальноосвітньої підготовки

Проблема, над якою працює комісія:

"Використання інноваційних форм і методів навчання як один із шляхів підвищення ефективності уроку".

Склад методичної комісії:

1. Гаркуша Л.С., голова комісії, викладач історії (Lubov_Garkusha@ukr.net).
2. Дорошенко О.М., викладач хімії та біології 
(doroshenko.galina465@gmail.com).
3. Бадуліна Т.В., викладач іноземної мови, зарубіжної літератури (tatyanabadulina@gmail.com).
4. Конєв О.М., викладач фізики та математики (mrserg0609@gmail.com).
5. Мехедок І.О., викладач української мови та літератури (ineska2109@gmail.com).
6. Кузьменко Н.М., викладач іноземної мови (kuzmenkolena2010@ gmail.com).
7. Савинський П.В., викладач фізичної культури (fizsav1962@ gmail.com).

2. Циклова комісія комп'ютерних технологій та економічного профілю

Проблема, над якою працює комісія:

"Підвищення якості освіти шляхом впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховний процес"

Склад методичної комісії:

1. Кірік І.М., голова комісії, викладач професійно-теоретичної підготовки за професією "оператор з обробки інформації та програмного забезпечення" (ksid40@gmail.com).
2. Белясник М.Л., майстер виробничого навчання за професією "оператор з обробки інформації та програмного забезпечення".
3. Шевцова О.В., майстер виробничого навчання за професією "обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, касир (в банку)"
(lena_shevtsova_1974@mail.ru).
4. Ошомок Т.І., майстер виробничого навчання за професією "обліковець з реєстрації бухгалтерських даних" (tatyana.olhovik.62@mail.ru).
5. Капирсака О.С., майстер виробничого навчання за професією "оператор з обробки інформації та програмного забезпечення" (kapirsaka@mail.ru).
6. Матузка О.В., майстер виробничого навчання за професією "оператор з обробки інформацї та програмного забезпечення" (valberri@mail.ru).
7. Рожкова О.В., викладач професійно-теоретичної підготовки за професією "обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, касир (в банку)" (erozhaa787@gmail.com).
8. Роботько Ю.О., викладач інформаційних технологій, охорони праці.
9. Тур О.М., майстер виробничого навчання за професією "оператор з обробки інформацї та програмного забезпечення"
(oksana_maktur@mail.ru).

3. Циклова комісія торгівельно-кулінароного профілю і ресторанного сервісу

Проблема, над якою працює комісія:

"Формування професійної компетентності учнів шляхом використання інноваційних технологій навчання"

Склад методичної комісії:

1. Швидка С.В., голова комісії, викладач професійно-теоретичної підготовки за професією "кухар, кондитер, адміністратор (господар) залу".
2. Лаврененко Т.О., майстер виробничого навчання за професією "продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів, адміністратор (господар) залу" (lavrenenko_tatyana@i.ua).
3. Дмитраченко І.П., майстер виробничого навчання за професією "кухар, кондитер, адміністратор (господар) залу".
4. Мартиненко В.І., майстер виробничого навчання за професією "кухар, кондитер, адміністратор (господар) залу".
5. Рогова С.Р., майстер виробничого навчання за професією "кухар, кондитер, адміністратор (господар) залу"
.
6. Сєдова Т.П., майстер виробничого навчання за професією "майстер ресторанного обслуговування" (tata1973@i.ua).
7. Ляшенко О.С., майстер виробничого навчання за професією "майстер ресторанного обслуговування".
8. Зевако Т.М., майстер виробничого навчання за професією "кухар, кондитер, адміністратор (господар) залу".
9. Волкова Д.Л., майстер виробничого навчання за професією "майстер ресторанного обслуговування"
.

4. Методична комісія сфери послуг

Проблема, над якою працює комісія:

"Компетентнісний підхід у навчально-виховному процесі при підготовці фахівців сфери послуг"

Склад методичної комісії:

1. Вареник Н.В., голова комісії, викладач професійно-теоретичної підготовки за професією "перукар, перукар-модельєр, манікюрник, педикюрник" (vareniknatasha1959@gmail.com).
2. Приходько М.А., майстер виробничого навчання за професією "перукар, перукар-модельєр, манікюрник, педикюрник".
3. Шишова І.І., майстер виробничого навчання за професією "перукар, перукар-модельєр, манікюрник, педикюрник" (irena.reshotnik.gmail.com).
4. Болбот В.С., майстер виробничого навчання за професією "перукар, перукар-модельєр, манікюрник, педикюрник".
5. Нечуєва Л.В., майстер виробничого навчання за професією "перукар, перукар-модельєр, манікюрник, педикюрник".
6. Орлова Л.П., майстер виробничого навчання за професією "перукар, перукар-модельєр, манікюрник, педикюрник".
7. Касьян К.О., майстер виробничого навчання за професією "перукар, перукар-модельєр, манікюрник, педикюрник".

5. Циклова комісія автомобільного та сільськогосподарського напрямків

Проблема, над якою працює комісія:

"Підвищення якості освіти шляхом впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес у групах сільськогосподарського профілю"

Склад методичної комісії:

1. Мамонтов К.Б., голова комісії, викладач професійно-теоретичної підготовки за професією "водій автотранспортних засобів".
2. Пилипенко С.С., майстер виробничого навчання за професією  "тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, слюсар-ремонтник, водій автотранспортних засобів".
3. Голуб А.В., викладач професійно-теоретичної підготовки за професією "тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, слюсар-ремонтник"
(golubandre@gmail.com).
4. Поворозка Р.М., майстер виробничого навчання за професією "тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, слюсар-ремонтник, водій автотранспортних засобів" (rusianPovorozka@ukr.net).
5. Лаптун М.В., майстер виробничого навчання за професією "слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів".
6. Терещенко Р.С., майстер виробничого навчання за професією "слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів".
7. Заяць М.М., майстер виробничого навчання за професією  "тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, слюсар-ремонтник, водій автотранспортних засобів".
8. Плетюх М.І., майстер виробничого навчання за професією "тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, водій автотранспортних засобів"
(pep1965@ukr.net).
9. Гришак О.М., майстер виробничого навчання за професією "тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, слюсар-ремонтник, водій автотранспортних засобів" (oleggrishak@gmail.com).
10. Чалий О.М., майстер виробничого навчання за професією "слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів".
11. Журба В.І., майстер виробничого навчання за професією "тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, водій автотранспортних засобів".
12. Петров А.О., майстер виробничого навчання за професією "тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, водій автотранспортних засобів"
(Petrov.artem91@gmail.com).

6. Методична комісія класних керівників

Проблема, над якою працює комісія:

"Національно-патріотичне виховання в змісті, формах і методах позаурочної роботи"

Склад методичної комісії:

1. Мехедок Інна Олександрівна, голова методичної комісії, класний керівник групи 32-ОП.
2. Болбот Валентина Степанівна, класний керівник групи 33-П.
3. Гаркуша Любов Степанівна, класний керівник групи 18-Т.
4. Дорошенко Олександр Миколайович, класний керівник групи 17-ПР.
5. Кірік Ірина Миколаївна, класний керівник групи 24-ОП.
6. Конєв Олександр Михайлович, класний керівник групи 34-Т.
7. Москаленко Наталія Василівна, вихователь у гуртожитку.
8. Григорева Олена Олександрівна, бібліотекар
(ol0935876653@gmail.com).
9. Рожкова Олена Володимирівна, класний керівник групи 16-ОП.
10. Савинський Петро Васильович, класний керівник групи 26-Т.
11. Трофимець Оксана Леонідівна, вихователь у гуртожитку.
12. Швидка Світлана Василівна, класний керівник групи 25-К.
13. Роботько Юлія Олександрівна, класний керівник групи 35-Т.

Пошук


Правопросвітницький проект "Я маю право!"

Учень року

ЗНО

Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів матеріалів
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 237
Статистика
Онлайн
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Урядова "гаряча лінія"

Національна дитяча
"гаряча лінія"





Корисні посилання