Понеділок, 05.12.2016, 16:30Вітаю Вас Гість

Державний навчальний заклад
"Шосткинський центр
професійно-технічної освіти"

Головна | Мій профіль | Вихід | Реєстрація | Вхід
Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Israel
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish
Меню сайту
Форма входу
Пошук
Ми в контакті

Зворотний зв'язок
E-mail відправника:
Тема листа:
Текст повідомлення:


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

МЕТОДИЧНІ КОМІСІЇ


Основою покращення навчально-виховного процесу в професійно-технічних навчальних закладах є добре налагоджена методична робота, особливе значення в організації і проведенні якої належить методичним комісіям.

Методичні комісії - це основний масовий методичний орган, діяльність якого безпосередньо впливає на підвищення якості навчання і виховання учнів, ефективність застосування сучасних форм і методів навчання, сприяє професійному росту і методичній майстерності педагогічних працівників, впровадженню досягнень педагогічної науки і кращого досвіду в навчально-виховний процес.

Призначення методичних комісій:

  • пропаганда кращого педагогічного досвіду;
  • впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчальний процес;
  • розробка засобів діагностики професійної компетентності педагогічних працівників і застосування їх при атестації та при прийомі на роботу;
  • орієнтація навчально-виховного процесу на активні методи навчання;
  • удосконалення комплексно-методичного забезпечення предметів, професії; формування електронної бази методичних напрацювань.

У ДНЗ "Шосткинський центр ПТО" створено і працює 6 методичних комісій.

1. Методична комісія викладачів  загальноосвітньої підготовки

Проблема, над якою працює комісія:

"Використання інноваційних форм і методів навчання як один із шляхів підвищення ефективності уроку".

Склад методичної комісії:

1. Гаркуша Л.С., голова комісії, викладач історії.
2. Дорошенко О.М., викладач хімії та біології.
3. Конєва Л.А., викладач фізики та астрономії.
4. Конєв О.М., викладач фізики та математики.
5. Мехедок І.О., викладач української мови та літератури.
6. Рек А.О., викладач іноземної мови.
7. Савинський П.В., викладач фізичної культури.

2. Методична комісія комп'ютерних технологій та економічного профілю

Проблема, над якою працює комісія:

"Підвищення якості освіти шляхом впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховний процес"

Склад методичної комісії:

1. Кірік І.М., голова комісії, викладач професійно-теоретичної підготовки за професією "оператор з обробки інформації та програмного забезпечення".
2. Белясник М.Л., майстер виробничого навчання за професією "оператор з обробки інформації та програмного забезпечення".
3. Ватоліна М.В., майстер виробничого навчання за професією "обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, касир (в банку)".
4. Горашко О.В., майстер виробничого навчання за професією "обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, касир (в банку)".
5. Капирсака О.С., майстер виробничого навчання за професією "оператор з обробки інформації та програмного забезпечення".
6. Матузка О.В., майстер виробничого навчання за професією "оператор з обробки інформацї та програмного забезпечення".
7. Рожкова О.В., викладач професійно-теоретичної підготовки за професією "обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, касир (в банку)".
8. Роботько Ю.О., викладач інформаційних технологій, охорони праці.

3. Методична комісія торгівельно-кулінароного профілю і ресторанного сервісу

Проблема, над якою працює комісія:

"Формування професійної компетентності учнів шляхом використання інноваційних технологій навчання"

Склад методичної комісії:

1. Швидка С.В., голова комісії, викладач професійно-теоретичної підготовки за професією "кухар, кондитер, адміністратор (господар) залу".
2. Лаврененко Т.О., майстер виробничого навчання за професією "продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів, адміністратор (господар) залу".
3. Ошомок Т.І., майстер виробничого навчання за професією "кухар, кондитер, адміністратор (господар) залу".
4. Мартиненко В.І., майстер виробничого навчання за професією "кухар, кондитер, адміністратор (господар) залу".
5. Дуплик Л.Г., майстер виробничого навчання за професією "кухар, кондитер, адміністратор (господар) залу".
6. Сєдова Т.П., майстер виробничого навчання за професією "майстер ресторанного обслуговування".
7. Ляшенко О.С., майстер виробничого навчання за професією "майстер ресторанного обслуговування".
8. Синиця О.В., викладач професійно-теоретичної підготовки за професією "продавець продовольчих товарів, продавець непродовольчих товарів, адміністратор (господар) залу".

4. Методична комісія сфери послуг

Проблема, над якою працює комісія:

"Компетентнісний підхід у навчально-виховному процесі при підготовці фахівців сфери послуг"

Склад методичної комісії:

1. Вареник Н.В., голова комісії, викладач професійно-теоретичної підготовки за професією "перукар, перукар-модельєр, манікюрник, педикюрник".
2. Приходько М.А., майстер виробничого навчання за професією "перукар, перукар-модельєр, манікюрник, педикюрник".
3. Шишова І.І., майстер виробничого навчання за професією "перукар, перукар-модельєр, манікюрник, педикюрник".
4. Болбот В.С., майстер виробничого навчання за професією "перукар, перукар-модельєр, манікюрник, педикюрник".
5. Нечуєва Л.В., майстер виробничого навчання за професією "перукар, перукар-модельєр, манікюрник, педикюрник".
6. Орлова Л.П., майстер виробничого навчання за професією "перукар, перукар-модельєр, манікюрник, педикюрник".
7. Касьян К.О., майстер виробничого навчання за професією "перукар, перукар-модельєр, манікюрник, педикюрник".

 

5. Методична комісія сільськогосподарського профілю

Проблема, над якою працює комісія:

"Підвищення якості освіти шляхом впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес у групах сільськогосподарського профілю"

Склад методичної комісії:

1. Карась Л.В., голова комісії, майстер виробничого начання за професією "слюсар-ремонтник, тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, водій автотранспортних засобів".
2. Антипенко О.П., викладач професійно-теоретичної підготовки за професією "слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів".
3. Мамонтов К.Б., викладач професійно-теоретичної підготовки за професією "водій автотранспортних засобів".
4. Поворозка Р.М., майстер виробничого навчання за професією "тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, слюсар-ремонтник, водій автотранспортних засобів".
5. Лаптун М.В., майстер виробничого навчання за професією "слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів".
6. Терещенко Р.С., майстер виробничого навчання за професією "слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів".
7. Заяць М.М., майстер виробничого навчання за професією  "тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, слюсар-ремонтник, водій автотранспортних засобів".
8. Плетюх М.І., майстер виробничого навчання за професією "тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, водій автотранспортних засобів".
9. Гришак О.М., майстер виробничого навчання за професією "тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, слюсар-ремонтник, водій автотранспортних засобів".
10. Чалий О.М., майстер виробничого навчання за професією "слюсар з ремонту автомобілів, водій автотранспортних засобів".
11. Журба В.І., майстер виробничого навчання за професією "тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, водій автотранспортних засобів".

6. Методична комісія класних керівників

Проблема, над якою працює комісія:

"Національно-патріотичне виховання в змісті, формах і методах позаурочної роботи"

Склад методичної комісії:

1. Мехедок Інна Олександрівна, голова методичної комісії, класний керівник групи 10-ОП.
2. Болбот Валентина Степанівна, класний керівник групи 8-П.
3. Гаркуша Любов Степанівна, класний керівник групи 18-Т.
4. Дорошенко Олександр Миколайович, класний керівник групи 17-ПР.
5. Кірік Ірина Миколаївна, класний керівник групи 24-ОП.
6. Конєв Олександр Михайлович, класний керівник групи 9-Т.
7. Москаленко Наталія Василівна, вихователь у гуртожитку.
8. Поворозка Ольга Григорівна, бібліотекар.
9. Рожкова Олена Володимирівна, класний керівник групи 16-ОП.
10. Савинський Петро Васильович, класний керівник групи 26-Т.
11. Трофимець Оксана Леонідівна, вихователь у гуртожитку.
12. Швидка Світлана Василівна, класний керівник групи 25-К.

Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів матеріалів
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 190
Статистика
Онлайн
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Урядова "гаряча лінія"

Корисні посилання