Понеділок, 23.10.2017Вітаю Вас Гість

Державний навчальний заклад
"Шосткинський центр
професійно-технічної освіти"
      Головна | Мій профіль | Вихід 
Выбрать язык / Choose language:
Russian
English
French
German
Japanese
Italian
Portuguese
Spanish
Danish
Chinese
Israel
Arabic
Czech
Estonian
Belarusian
Latvian
Greek
Finnish
Serbian
Bulgarian
Turkish
Меню сайту
Форма входу
Ми в мережі






Відправити по e-mail

Зворотний зв'язок
E-mail відправника:
Тема листа:
Текст повідомлення:


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

ОБЛАСНІ КОНКУРСИ Й ОЛІМПІАДИ


ІІІ місце в загальнокомандному заліку ХХХІ обласної спартакіади серед професійно-технічних навчальних закладів другої групи (2017 р.).

ІІІ місце в ІІ (обласному) етапі  ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика (2016 р.).

ІІІ місце в ХХХ обласній спартакіаді серед учнів ПТНЗ (2016 р.).

І місце в зональних змаганнях ХХХІ обласної спартакіади з міні-футболу серед юнаків ПТНЗ (2016 р.).

ІІІ місце та бронзові медалі в обласних змаганнях з баскетболу серед дівчат ПТНЗ (2016 р.).

ІІІ місце в зональних змагання ХХХІ обласної спартакіади з волейболу серед юнаків професійно-технічних навчальних закладів області (2016 р.).

ІІ місце в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад зі спеціальних дисциплін з професії «Водій автотранспортних засобів (категорія «С»)» (2016 р.).

ІІ місце в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад зі спеціальних дисциплін з професії «Перукар» (2016 р.).

ІІ місце в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад зі спеціальних дисциплін з професії «Кухар» (2016 р.).

І місце в обласному конкурсі "Педагог-новатор" в номінації "Викладач загальнопрофесійної підготовки". Викладач Гаркуша Л.С. (2015 р.).

І місце у зональних змаганнях з міні-футболу ХХХ обласної спартакіади серед юнаків ПТНЗ (2015 р.).

ІІ місце з історії в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін (2015 р.).

ІІ місце з української мови і літератури в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін (2015 р.).

ІІІ місце з географії в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін (2015 р.).

ІІІ місце з біології в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін (2015 р.).

І місце в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад зі спеціальних дисциплін з професії «Слюсар з ремонту автомобілів» (2015 р.).

І місце в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад зі спеціальних дисциплін з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» (2015 р.).

І місце в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад зі спеціальних дисциплін з професії «Кондитер» (2015 р.).

І місце в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад зі спеціальних дисциплін з професії «Кухар» (2015 р.).

ІІІ місце в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад зі спеціальних дисциплін з професії «Продавець продовольчих товарів» (2015 р.).

ІІІ місце в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу «Снігова королева "Естель"» (2015 р.).

ІІ місце в зональних змагання з баскетболу серед дівчат ХХХ обласної спартакіади серед учнів професійно-технічних навчальних закладів (2015 р.).

І місце й Гран-прі у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського фестивалю перукарського мистецтва «Снігова королева» (2014 р.).

ІІІ місце у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського фестивалю перукарського мистецтва «Снігова королева» (2014 р.).

ІІ місце в обласному конкурсі «Таланти профтехосвіти» у номінації «Кращий декламатор» (2014 р.).

І місце в обласному конкурсі «Таланти профтехосвіти» у номінації «Кращий декламатор». (2013 р.).

І місце в обласному конкурсі «Педагог-новатор» у закладах професійно-технічної освіти в номінації «Викладач спеціальних дисциплін» з професії «Оператор комп’ютерного набору». Викладач Кірік І.М. (2013 р.)

І місце в обласному конкурсі «Педагог-новатор» у закладах професійно-технічної освіти в номінації «Викладач спеціальних дисциплін» з професії «Продавець продовольчих товарів». Викладач Синиця О.В. (2012 р.).

Перемога в обласному конкурсі «Педагог-новатор» у закладах професійно-технічної освіти в номінації «Майстерність» з професії «Перукар». Майстер виробничого навчання Шишова І.І. (2012 р.).

Перемога обласному конкурсі "Учень року" в номінації "Обдарованість року". Учениця Філіпюк Ірина (2012 р.).

І місце в ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені П.Яцика серед учнів ПТНЗ Сумської області в конкурсі ораторського мистецтва. Учень Коробков Єгор (2012 р.).

ІІІ місце в  ІІ етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т. Шевченка серед учнів ПТНЗ Сумської області. Учениця Калік Тетяна (2012 р.).

ІІ місце на обласній олімпіаді з основ галузевої економіки. Учениця Третьякова Світлана (2012 р.).

І місце в обласному конкурсі колективних договорів (2012 р.)

Пошук


Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів матеріалів
Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 226
Статистика
Онлайн
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Урядова "гаряча лінія"

Національна дитяча
"гаряча лінія"



Корисні посилання